top of page

Projekt salonu kosmetycznego dopasowany do Twoich potrzeb

Jeśli planujesz otworzyć nowy salon piękności lub chcesz odświeżyć wygląd istniejącej przestrzeni, serdecznie zapraszamy do współpracy! Chętnie przygotujemy dla Ciebie profesjonalny projekt salonu kosmetycznego, w którym zarówno Ty, jak i Twoim klienci będziecie czuć się niezwykle komfortowo. Do projektowania wnętrz salonów tego typu wykorzystujemy zaawansowane narzędzia i technologie nowoczesnych programów komputerowych, dzięki którym w krótkim czasie przygotujemy dla Ciebie wizualizację 3D. Pozwoli Ci ona zapoznać się z wszystkimi szczegółami zaaranżowanego przez nas wnętrza i zgłosić nam ewentualne zastrzeżenia na wczesnym etapie projektu. Postaw na projekt wnętrza salonu kosmetycznego dopasowanego do Twojej wizji oraz potrzeb Twoich klientów. Postaw na współpracę z Tutka Studio!

Klinika medycyny estetycznej ESI clinique.JPG

Przemyślane projektowanie wnętrz salonu kosmetycznego

Nasze projekty salonów kosmetycznych są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta – od wyboru kolorystyki, poprzez optymalne rozplanowanie przestrzeni, aż po selekcję wysokiej jakości materiałów i nowoczesnego wyposażenia. Przy każdym projekcie wnętrza salonu kosmetycznego zwracamy szczególną uwagę na ergonomię i funkcjonalność całej przestrzeni, aby zapewnić wygodę klientów oraz personelu. Ponadto przywiązujemy dużą wagę do odpowiedniego oświetlenia, podłóg oraz mebli użytkowych. Usługa projektowania salonu kosmetycznego jest w naszym przypadku ukierunkowania na przygotowanie miejsca, które zachęca do odwiedzin i zapewnia komfort zarówno klientom, jak i personelowi. Naszym celem jest aranżacja przestrzeni gabinetu kosmetycznego, która nie tylko podkreśla charakter marki, ale równie ułatwi Twoją pracę, co przełoży się na zwiększenie satysfakcji z usług i wzrost efektywności biznesowej. Skontaktuj się z nami i przekaż nam swoją wizję, a my przygotujemy dla Ciebie projekt salonu kosmetycznego dopasowany do Twoich potrzeb.

Projektowanie salonów kosmetycznych – zajmiemy się wszystkim

Projektowanie gabinetu kosmetycznego w naszym wykonaniu to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które zaskoczy Cię efektem nawet w przypadku niewielkiej dostępnej przestrzeni. Marzy Ci się wyjątkowa aranżacja salonu kosmetycznego? Chcesz wiedzieć, jakie wnętrze będzie atrakcyjne dla potencjalnych klientów? Skontaktuj się z nami! Dzięki naszym zaawansowanym narzędziom i technikom programów komputerowych możemy stworzyć wizualizację 3D, która pozwoli Ci wyobrazić sobie efekt końcowy. Przy projektowaniu salonów kosmetycznych skupiamy się na ergonomii i funkcjonalności całej przestrzeni, aby zapewnić wygodę zarówno klientom, jak i pracownikom.

Warto jednak zaznaczyć, że projekt salonu kosmetycznego i innych gabinetów usługowych z branży beauty, takich jak np. salon fryzjerski to nie koniec oferty naszego Studia. Oferujemy także projektowanie biurmieszkań oraz lokali gastronomicznych. Bez względu na przeznaczenie i rozmiar lokalu, projektowanie wnętrz stanowi dla nas olbrzymią przyjemność, a do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy zawsze gotowi, aby pomóc Ci stworzyć wymarzone wnętrze, niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby. Zapraszamy do kontaktu! Tutka Studio – profesjonalne projektowanie wnętrz.

bottom of page