top of page

Projektowanie wnętrz mieszkalnych

Projektowanie mieszkań to dla nas więcej niż praca – to pasja, którą realizujemy poprzez tworzenie pięknych, nowoczesnych i niebanalnych przestrzeni dla przyszłych mieszkańców. Wiemy, że funkcjonalność to kluczowy element każdego mieszkania, dlatego po dokładnym wysłuchaniu potrzeb naszych klientów, przygotowujemy projekty wnętrz mieszkań i apartamentów zgodnie z ich wytycznymi. Bez względu na metraż podejmujemy się każdego zlecenia. Nawet najmniejsze mieszkania wymagają odpowiedniej aranżacji, ale dysponujemy narzędziami, które pozwalają nam stworzyć idealne wnętrze, nawet na bardzo niewielkiej przestrzeni. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy marzą o idealnym miejscu do wypoczynku, pracy oraz spędzania czasu z bliskimi. Nasze projekty wnętrza mieszkania są świetną odpowiedzią na te potrzeby.

P_Agnieszka Woźniak - sofa - V.02.jpg (4).jpg

Dlaczego warto zlecić nam projekt wnętrza swojego mieszkania?

Działania naszego Studia są w ukierunkowane w 100% na zadowolenie naszych klientów. Mamy doświadczenie w realizacji zleceń dot. projektowania mieszkań w bloku czy kamienicy i zawsze dostosowujemy nasze projekty wnętrz mieszkalnych do indywidualnych potrzeb oraz zasobów finansowych zleceniodawców. Jeśli marzysz o wnętrzu, które odzwierciedla Twoją osobowość, jest funkcjonalne i estetyczne, to jesteś we właściwym miejscu. Doświadczony zespół projektantów z Tutka Studio przygotuje dla Ciebie projekt wnętrza mieszkania, które będzie pokrywało się z Twoją wymarzoną wizją, a jednocześnie nie będzie zbyt dużym wyzwaniem dla doświadczonej ekipy budowlanej i wykończeniowej.

Największe zalety współpracy z naszym Studiem:

  1. Doświadczenie i pasja: mamy wiele lat doświadczenia w zakresie projektowania mieszkań różnego rodzaju. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, do którego podchodzimy z pasją i zaangażowaniem.

  2. Indywidualne podejście: nie powielamy schematów i nie działamy odtwórczo. Nasze projekty wnętrz mieszkań powstają w oparciu o potrzeby i oczekiwania konkretnego klienta.

  3. Funkcjonalność: oprócz estetyki, kluczem do udanego wnętrza jest jego funkcjonalność. Projektujemy przestrzenie, które są praktyczne i odpowiadają na rzeczywiste potrzeby mieszkańców.

  4. Nowoczesne technologie: korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii, dzięki czemu nasi klienci mogą zobaczyć wizualizacje swoich przestrzeni jeszcze przed rozpoczęciem realizacji. Pozwala nam to, na szybsze nanoszenie poprawek i doprowadzanie projektów mieszkań i apartamentów do perfekcji.

  5. Zrównoważony design: dbamy o środowisko i stosujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Tam, gdzie to możliwe, decydujemy się na korzystanie z materiałów przyjaznych dla naszej planety.

Projekty mieszkań – aranżacja wnętrz wraz z wizualizacją nawet małego lokalu

Nasze projekty wnętrz mieszkań tworzymy z wykorzystaniem zaawansowanych programów komputerowych, co pozwala nam na dostosowanie sypialni, łazienki i kuchni do indywidualnych potrzeb klienta. Zawsze bierzemy pod uwagę czynniki, takie jak:

  • Wysoki poziom estetyki: dbamy o to, by każdy element wnętrza tworzył spójną całość.

  • Maksymalizacja przestrzeni: niezależnie od wielkości mieszkania potrafimy wykorzystać każdy centymetr kwadratowy w optymalny sposób.

  • Innowacyjność: nie boimy się eksperymentować z nowymi rozwiązaniami i trendami, ale jednocześnie szanujemy klasykę.

  • Komfort mieszkania: nasze projekty wnętrz mieszkań w bloku czy kamienicy skupiają się na tym, aby mieszkańcy czuli się w nich komfortowo i bezpiecznie.

Koszt projektu wnętrza mieszkania zależy od wielu czynników, takich jak metraż, rodzaj użytych materiałów czy trudne do zaaranżowania przestrzenie. Aby uzyskać dokładną wycenę, zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta to nie tylko profesjonalne projektowanie mieszkań. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz różnego rodzaju. Oferujemy także m.in. projektowanie biur oraz lokali gastronomicznych. Chętnie podejmiemy się również projektowania salonów fryzjerskich czy innych powierzchni użytkowych.

bottom of page