top of page

Projektowanie lokali gastronomicznych

Nasze biuro oferuje profesjonalne usługi z zakresu projektowania restauracji oraz innych lokali gastronomicznych. Gastronomia to nie tylko smaki, ale też przestrzeń, w której te smaki są serwowane. Od pierwszego wrażenia przy wejściu, przez komfort siedzenia przy stole, aż po atmosferę panującą w lokalu – goście restauracji zwracają uwagę na wszystkie wspomniane czynniki, a celem aranżacji wnętrz lokali gastronomicznych jest przyciągnięcie gości do odwiedzenia danego miejsca i jednocześnie zachęcenie ich do powrotu do lokalu w przyszłości. Oczywiście, najważniejsze zawsze jest samo jedzenie, ale w dzisiejszym świecie nawet najlepsza kuchnia może okazać się niewystarczającym argumentem, by zatrzymać klientów u siebie na dłużej. Właśnie dlatego zapraszamy do współpracy z Tutka Studio w zakresie szeroko pojętego projektowania gastronomii, w tym m.in. aranżacji wnętrz restauracji, barów, pubów i innych lokali gastronomicznych.

Projektowanie lokali gastronomicznych z pasją i zaangażowaniem

W Tutka Studio projektowanie lokali gastronomicznych, takich jak bary, restauracje czy też klubów to nie tylko praca, ale i pasja, dzięki której udaje nam się tworzyć projekty dopasowane do potrzeb klienta. Zawsze oferujemy pełne zaangażowanie w dany projekt, starając się jak najlepiej zrozumieć wizję i potrzeby właściciela lokalu. Dzięki zaawansowanym narzędziom komputerowym tworzymy wizualizacje 3D, które pozwalają na wczesne wykrycie i rozwiązanie ewentualnych problemów. Nasze projekty wnętrz restauracji, barów czy kawiarni są zgodne z wymogami prawnymi, a jednocześnie spełniają indywidualne wymagania naszych klientów. Jeżeli nie masz pomysłu na aranżację wnętrza restauracji, nasi doświadczeni projektanci z przyjemnością pomogą Ci wybrać odpowiednią estetykę i styl, który będzie odpowiadał potrzebom lokalu i trafi w gusta gości. Jeżeli natomiast masz już pomysł, pomożemy Ci zrealizować go tak, aby lokal służył Ci jak najlepiej. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swojej wizji, a my przygotujemy dla Ciebie wirtualny projekt wnętrza restauracji, pubu czy baru, który pozwoli Ci zobrazować sobie przyszły wygląd swojego punktu gastronomicznego.

Aranżacja lokali gastronomicznych, projekty wnętrz restauracji i jej wystroju

W przypadku projektowania lokali gastronomicznych zawsze rozpoczynamy od szczegółowego wywiadu z klientem, który pozwala nam na dokładne dopasowanie stylu projektu do jego potrzeb i oczekiwań. Aranżacja wnętrza lokalu gastronomicznego i ostateczny kształt projektu uzależnione są od rodzaju kuchni, którą serwuje lokal. Istotną kwestią jest także odpowiednie oświetlenie, które tworzy klimatyczny nastrój przy każdym stoliku. Zadbamy o każdy szczegół. Nasze projekty wnętrz restauracji i innych lokali tego typu są tworzone z myślą o przyszłych gościach prowadzonego przez Ciebie miejsca.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że projektowanie gastronomii jest jednak procesem złożonym, w którym należy wziąć pod uwagę komfort zarówno gości odwiedzających lokal, jak i jego pracowników, którzy spędzają w środku przecież najwięcej czasu. Aranżacja i wystrój wnętrz lokali gastronomicznych w naszym wykonaniu łączy innowacyjność z praktycznym spojrzeniem na możliwości obiektu, po to, by tworzyć miejsca, które nie tylko zachwycają swoją estetyką i zachęcają do odwiedzin rozmaitych gości, ale również optymalizują procesy pracy i zwiększają efektywność osób tam zatrudnionych. 

Postaw na zaprojektowanie wnętrza restauracji w naszym wykonaniu i zadbaj zarówno o wizualną, jak i praktyczną stronę swojego biznesu.

Nie tylko projekty wnętrz restauracji

Nasze usługi nie kończą się jednak na projektowaniu restauracji i innych lokali gastronomicznych. Obejmują także projektowanie mieszkań oraz biur. Współpracujemy z klientami, którzy szukają pomysłu na aranżację salonu fryzjerskiego, projekt salonu kosmetycznego lub innego rodzaju wnętrza. Zawsze stawiamy sobie za cel sprostanie oczekiwaniom naszych klientów i realizację projektów z pełnym zaangażowaniem, bo projektowanie wnętrz to nasza pasja!

bottom of page